Herfstexpositie 17 en 18 september 2022

EXPOSITIE KUNSTKRING WOGNUM IN HET WEEKEND VAN 17 en 18 SEPTEMBER

De expositie heeft plaatsgevonden in de Protestantse Kerk van Wognum. Openingstijden van 12.00 uur tot 17.00 uur.

De expositie in de kerk bestaat uit werk van onze leden. Onze leden beoefenen verschillende kunstvormen o.a  schilderen, bronzen beelden, keramiek, wandkleden, fotografie en houtbewerking. Dus voor iedereen viel er wat te bekijken.

De expositie gaf een mooi beeld van de verscheidenheid waarmee onze leden hun onderwerpen benaderen en hun vakmanschap verder proberen te ontwikkelen.

Van de volgende leden kon men een of meer kunstwerken bewonderen: Joke Akkerman, Ria Baak, Cees Bakker, Lia Bogaards, Addy Brands, Marian Commandeur, Ruben Duipmans, Nanda Eliazar, Heleni Greeve, Gre Huisman, Koos Kenter, Ans Koenis, Alexandra Konstantinovna, Thea Koopman, Didi Oberman, Angelika vd Pasch, Wills Raaijmakers, Janneke Rosenbrand, Nell Veldhuis, Carolien de Vogel, Paul Zult

Madelon Dielen was aanwezig zijn als gast exposant.

Onderstaand een impressie van dit weekend.